İlkin Gümrük Müşavirliği

Hakkımızda

Gümrük Müşaviri / Müşavir Yardımcıları ile birlikte tecrübeli, deneyimli ve dürüst bir kadromuz bulunmaktadır. Her türlü gümrük işlemleri ile alakalı olarak nakliye acentelerinden Evrak/Ordino almak, depo yatırmak/çözmek, dahilde işleme rejimi kapsamı ithal edilen eşyaların ihracının takibi, işlemlerin sonlanmasını müteakip teminatların çözülmesi, ihracatçı birliği üyelik işlemleri, gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı izinleri, kontrol belgesi, DTS, TSE, Sağlık sertifikaları, İTKİB Kayıt belgesi, İhracatçı birlikleri üyelik işlemleri gibi her türlü işlemleri sizin adınıza yapmakta, gümrük işlemlerinizi ON-LINE sistemimiz üzerinden yaparak zaman kaybını minimum seviyeye çekmekteyiz.

Gümrük mevzuatı çerçevesinde, firmanız lehine her türlü yasal ve pratik çözümü üretebilecek bilgi ve deneyime sahip bulunmaktayız. Amacımız deneyim ve tecrübemiz ile meslek heyacanımızı sizlerle paylaşmak, sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet verebilmektir.

Tüm ithalat, ihracat firmalarının ihtiyaçlarını karşılamak ve gümrük müşavirliği hizmeti vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana "hizmette kalite" anlayışıyla, ilke ve prensipleriyle, araç - gereç ekipmanıyla ve müşteri çıkarlarını en iyi şekilde korumayı ilke edinen kadrosuyla İLKİN GÜMRÜKLEME sektörün önde gelen şirketleri arasındadır.